Dlaczego my?

Agencja Contento

Wspólne działania, wartości i cele

Contento to zespół złożony z biegłych specjalistów SEO, analityków, strategów, copywriterów i content-writerów, który zadba o Twoją stronę internetową. Nie jesteśmy korporacją, lecz miejscem tworzonym od podstaw przez pasjonatów. Naszym celem jest realna pomoc firmom, agencjom i klientom indywidualnym oparta na atrakcyjnych warunkach i uczciwych zasadach, które wszystkie łącznie dają każdemu ogromną satysfakcję. Oprócz doświadczenia, umiejętności i profesjonalnych narzędzi przede wszystkim stawiamy na wartości. To właśnie one są podstawą tego, że współpraca z Contento jest tak prosta i owocna.

Wybieramy całkowicie transparentny model współpracy, w którym masz realny wpływ na każdy etap realizacji. Proponujemy działania, które przynoszą widoczne efekty!

Agencja Contento w liczbach

My tworzymy, Twoja firma rośnie

8+

Średnia liczba lat doświadczenia członków Zespołu

30 000 000+

Aktualnie pozycjonujących zzs

5 000+

Naszych słów kluczowych w Top10

Pomysłów do realizacji projektów

A może potrzebujesz samych treści SEO na już?

Współpracuj z Contento

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania

W naszej pracy staramy się łączyć zdobyte doświadczenie i wiedzę z podejściem strategicznym. Wychodząc naprzeciw potrzebom innych firm oraz agencji marketingowych, copywriterskich i SEO/SEM, dostarczamy treści natychmiast, ale uwielbiamy także pracę nad bardziej złożonymi projektami. Dotyczy to zarówno pozycjonowania, jak i niestandardowych zadań z zakresu budowy wizerunku. Pomagają nam przy tym nie tylko wyspecjalizowane narzędzia, ale i filozofia pracy zorientowana na odbiorcy. Indywidualne podejście, pomoc techniczna i analiza potrzeb czynią naszą pracę bardziej satysfakcjonującą, a dla naszych Klientów – po prostu efektywniejszą.

Jesteśmy otwarci na propozycje i nowe wyzwania, których w branży marketingu internetowego nie brakuje. Pragniesz zlecić pracę nad stroną lub sklepem e-commerce? A może masz do zlecenia nieszablonowy projekt? Chętnie podzielimy się wiedzą i pomożemy w osiągnięciu optymalnych celów.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami