Dla firm

Współczesny marketing musi sprostać wielu wyzwaniom

Dostarczamy firmom rozwiązania, które przekładają się na wyniki

Z roku na rok e-commerce staje się coraz większym wyzwaniem. Słynne powiedzenie Stuarta Hendersona jest wciąż aktualne (‘Doing business without advertising is like winking at a girl in the dark. You know what you are doing but nobody else does’). Współcześnie jednak można je odnieść nie tylko do reklamy samej w sobie, ale do prezentowania swojej oferty w internecie w ogóle. Bez wysokiej pozycji w Google firmie będzie trudniej odnieść wiele sukcesów.
Jeśli chcemy być widoczni, pozyskać nowych Klientów, a przede wszystkim przekonać tych, którzy za pomocą dotychczasowych kanałów już odwiedzili naszą witrynę, konieczne jest przeprowadzenie sprawnych działań. Bez wątpienia strategie pozycjonowania oparte w dużej mierze o content-marketing i copywriting SEO, także w ramach strategii link buildingowych czy tworzenia serwisów zewnętrznych, są nieocenione praktycznie dla każdej branży. Co najważniejsze, przynoszą mierzalne efekty na lata. Sklepy internetowe i firmy coraz częściej korzystają z takich usług. 

Spraw, aby Twoja strona internetowa była widoczna dla szerszej grupy odbiorców i bardziej przekonująca dla tych, którzy już ją odwiedzają. Zwiększ atrakcyjność sprzedawanych produktów i rozwiązań. Optymalizując witrynę i treści pod kątem wyszukiwarek, Twoja firma może poprawić widoczność w internecie.

Agencja Contento

Zaawansowana analityka i wsparcie marketingowe w trosce o rezultaty firmy
Otrzymujesz korzyści ważne zarówno z perspektywy działania algorytmów wyszukiwania, jak i marketingu sprzedażowego. Postaw na skuteczne działania SEO, kampanie contentowe i skuteczne do szpiku kodu, tworzone na Twoją stronę treści, które sprzedają!

 My tworzymy, Twoja firma rośnie

Pozycjonowanie strony firmowej i sklepu e-commerce

Dobrze jest, gdy właściwie wypozycjonowana strona firmy to także taka witryna, która dobrze wygląda. Nie możemy o tym zapominać. Przyjemnie się ją czyta i nie przypomina tysięcy innych zaczynających się i kończących na mamy dziesięcioletnie doświadczenie, dlatego oferujemy najwyższej jakości usługi. Bardzo ważną rolę odgrywa skuteczny link building, zewnętrzne artykuły sponsorowane, optymalizacja strony, budowa zaplecza i wiele innych działań z zakresu pozycjonowania SEO. Zacznij z nami współpracę na uczciwych warunkach, a Twoje miejsce w sieci odczuje różnicę!

Dobry content-marketing

Kampanie marketingowe z wykorzystaniem materiałów interkatywnych i treści pod SEO stały się obecnie niezbędnymi narzędziami, od których w dużej mierze zależy sukces pozycjonowania strony firmy czy sklepu online. Bez jakiejkolwiek treści nie jest możliwe odniesienie mierzalnych sukcesów w postaci większej widoczności w sieci czy wyższej konwersji. Dlaczego? To właśnie w treściach wnikliwie gromadzone są odpowiednie frazy (słowa kluczowe). W zależności od zapotrzebowania indywidualnego projektu mogą to być frazy ogólne, geolokalizacyjne, informacyjne, krótkie i long tail (długie ogony). W link buildingu niezwykle ważne jako anchory, ale też bardzo istotne w zakresie samego tworzywa, przenoszącego wartościowe linki, czyli z reguły specjalistycznego artykułu lub artykułu zapleczowego.

Marketing treści jako przyszłość – tak, jak zaufanie

Content-marketing jest najnowocześniejszą formą marketingu i można wyróżnić wiele jej rodzajów. Zaproponujemy strategię, która będzie najbardziej opłacalna dla Twojej firmy. Przykładem mogą być strategie oparte na profesjonalnym tworzeniu bloga SEO takiego, jak największych znanych firm (np. z branży RTV & AGD czy komputerów). Źródła przyczyniające się do rozpoznawalności i korzyści sprzedażowych content-marketingu w wielu przypadkach powinny być zdywersyfikowany, dlatego zajmiemy się także takimi zadaniami, jak obsługa i prowadzenie social media. Ze względu na kryterium celu, który ma być osiągnięty, wyróżniamy też marketing przychodzący (inbound marketing) – nastawiony na uzyskanie jak najwyższego stopnia konwersji. Nie ma lepszych narzędzi SEO, które sprostałyby temu konkretnemu zadaniu, niż właściwie zoptymalizowane działania z zakresu content-marketingu!

Agencja SEO – Toruń / Bydgoszcz – Kujawsko-pomorskie – Wiemy, że wartości są nadrzędne

Dokładnie wiesz, nad czym pracujemy, masz pełną kontrolę nad zleceniem. Gdy nie jest to potrzebne, unikamy rozwiązań abonamentowych, stawiając na współpracę zadaniową, mającą na celu dostarczenie konkretnych korzyści. Innymi słowy, współpraca z Agencją to pełną transparentność i wysoki stopień elastyczności, co przekłada się na aspekty komunikacyjne, osiąganie zamierzonych celów i obustronne zadowolenie. 

Skontaktuj się z nami lub od razu wygodnie zamów swoje artykuły na strony internetowe!

UWAGA!

Zmieniliśmy naszą stronę główną.

Jeżeli szukasz usług związanych z marketingiem treści i pozycjonowanie stron (SEO), odwiedź koniecznie:

https://agencjacontento.pl

Wyszukaj nas też na portalach społecznościowych.

Do zobaczenia!
Zespół Contento