dla Agencji

Outsourcing SEO w modelu win-win

Stworzymy treści od podstaw, których potrzebujesz na już

Jedną z naszych najważniejszych misji jest dawanie wsparcia innym firmom świadczącym usługi programistyczne, marketingowe, outsourcingowe, kreatywne i projektowe. Wiemy, jakie trudności mogą nieoczekiwanie nadejść. Zarówno mniejsze i większe agencje narażone są na konieczność prowadzenia przyspieszonych procesów rekrutacyjnych, wdrożeń i szkoleń, ponoszenia wysokich opłat z relatywnie dużym ryzykiem niepowodzenia. Jeśli szukacie sposobów na optymalizację pracy agencji, outsourcing SEO (lub po prostu: współpraca) będzie idealnym rozwiązaniem!

Elastyczność bez inwestycji w zasoby

Outsourcing SEO dla agencji, domów mediowych, firm programistycznych i software house

Czas to pieniądz, ale przede wszystkim zasób możliwości. Wykorzystaj go na inne działania, prowadzące do rozwoju firmy, a wybrane usługi  w najlepszym wydaniu, daj nam znać Szybko. Bezpiecznie. Skutecznie!

Zyskaj czas i więcej możliwości

Zasady współpracy agencyjnej

Outsourcing SEO to coraz bardziej popularne zjawisko. Trudno się temu dziwić – outsourcing jest skuteczny, a zapotrzebowanie na usługi pozycjonowania stron w internecie rośnie i będzie rosnąć.
Nawet najlepsze firmy potrzebują czasem pomocy. Przygotowaliśmy się na to specjalnie w celu realizowania działań z zakresu outsourcingu, czyli czynności wykonywanych na rzecz innych agencji, jednorazowo lub dłużej, przy poszczególnym projekcie lub przy wielu. Ty decydujesz, my realizujemy – szybko, sprawnie, bezpiecznie i oczywiście terminowo!

Współpracujemy z agencjami SEO/SEM, freelancerami, firmami typu software house, agencjami interaktywnymi, kreatywnymi i content-marketingowymi. Do każdego zadania podchodzimy z takim samym priorytetem – z przyjemnością współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i liderami rynku marketingu internetowego. Nasza współpraca odbywa się w modelu win-win, a Twoja agencja otrzymuje zlecenie dokładnie takie, jakiego potrzebuje w danym momencie.

Outsourcing – copywriting szyty na miarę i dedykowane usługi pozycjonowania

Zdecydowanie się na scedowanie na inną agencję części zadań ma wiele zalet – oczywiście tylko i wyłącznie wtedy, gdy jesteśmy przekonani co do jakości współpracy i samej realizacji, produktu. Dzięki wysokiej elastyczności i ogromnym możliwościom w jesteśmy w stanie sprostać prawie każdemu zadaniu!

Outsourcing treści jest usługą przeznaczoną dla agencji SEO/SEM, marketingowych, domów mediowych oraz firm programistycznych. Powierzenie nam zadania i współpraca B2B w takim wariancie to w praktyce:

  • brak wysokich kosztów związanych z procesami kadrowymi (średnie zmniejszenie kosztów firmy nawet o 59%*),
  • minimalizacja ryzyka związanego z realizacją zadania A kosztem zadania B, 
  • oszczędność czasu, który byłby potrzebny na procesy rekrutacyjno-szkoleniowe, 
  • ograniczone koszty pracy i wykorzystywanych narzędzi do tworzenia researchu, treści SEO, materiałów kreatywnych, usług pozycjonowania, 
  • większe możliwości w zakresie dotychczasowej obsługi firmy, jej rozwoju i kolejnych zleceń, 
  • nierzadko lepszy sposób na otrzymanie małego, średniego lub dużego zamówienia contentu w dogodnym terminie,
  • dedykowany opiekun,
  • pełna poufność i wyższy stopień elastyczności organizacyjnej

To idealne rozwiązanie zarówno jako środek tymczasowy w sytuacji kryzysowej, jak i długofalowy model współpracy, dzięki któremu obydwie strony zyskują.
Kliknij poniżej, by przejść do Kreatora lub od razu skontaktuj się z nami.

*Deloitte’s 2016 Global Outsourcing Survey

Zasady współpracy i jej szczegóły ustalane są indywidualnie. W zależności od wielkości projektu istnieje możliwość ustalenia preferowanych warunków organizacyjno-formalnych.

Agencja jest czynnym płatnikiem VAT.

Skontaktuj się z nami lub od razu wygodnie zamów swoje artykuły na strony internetowe!

UWAGA!

Zmieniliśmy naszą stronę główną.

Jeżeli szukasz usług związanych z marketingiem treści i pozycjonowanie stron (SEO), odwiedź koniecznie:

https://agencjacontento.pl

Wyszukaj nas też na portalach społecznościowych.

Do zobaczenia!
Zespół Contento