AGENCJA SEO
CONTENT-MARKETING

CONTENTO

Agencja SEO z zasadami

Jakość to prawdopodobnie najlepszy rodzaj reklamy – o ile wcześniej jest się widocznym na tyle, by ktoś ją dostrzegł i przekonującym na tyle, by ktoś ją wypróbował.
Pozycjonowanie stron internetowych zaczyna się od dobrych treści. Postaw na skuteczny content-marketing, który sprawi, że Twoja strona lub sklep internetowy wytworzy pożądany wizerunek i wygeneruje wyższe wskaźniki konwersji. Zwiększ z nami swoją widoczność w sieci, prezentując ofertę od lepszej strony. Wybierz usługi pozycjonowania SEO, które są uczciwe i przynoszą widoczne efekty. W Contento dbamy o przekaz i narrację, płynącą z Twojej strony lub sklepu internetowego. Dostarczamy skuteczne rozwiązania SEO i treści, które pracują dla Ciebie. Nieustannie. Skutecznie. Całkowicie transparentnie!

Nieograniczone możliwości

Kampanie content-marketingowe, artykuły, link building, treści specjalistyczne, tworzenie bloga, social media, opisy produktów, zarządzanie wizerunkiem → Contento przyśpieszy Twój biznes w sposób, którego potrzebujesz.

Treści szyte na miarę

Dostosowany przekaz, który pomoże Ci w tworzeniu spójnej narracji marketingowej bez względu na to, czy potrzebujesz artykułów do wypozycjonowania konkretnych fraz, całej strony, czy prezentacji Twoich rozwiązań!

Indywidualne podejście

Contento to po hiszpańsku zadowolony/a, szczęśliwy’a. Pozycjonowanie i marketing to złożone procesy, ale nie muszą być niejasne. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Wybierając Contento, otrzymujesz pełne wsparcie na każdym etapie realizacji zadania.

Transparentność i oszczędność

Umowa na czas określony? Niejasne warunki współpracy? Brak informacji o działaniach? Nie w Contento. W naszej agencji SEO & content-marketing wszystko jest transparentne, a efekty prac widoczne. To Twoja satysfakcja liczy się dla nas najbardziej!

Inteligentny kreator Contento

Zamów dokładnie takie treści na stronę internetową, których potrzebujesz
– bez dodatkowych opłat!

Czasem nie szukamy pełnego pakietu usług pozycjonowania stron internetowych, a jedynie konkretnych treści – pod SEO i pod marketing. Contento odpowiada za jedno i drugie! Jeśli potrzebujesz treści “na teraz”, przejdź do Kreatora Contento i zobacz, jakie to proste!

78% użytkowników internetu aktywnie korzystających z e-commerce uważa, że jakość treści na stronie przekłada się na jakość oferowanych przez firmę produktów lub usług*.  Wybierz Contento. Wybierz treści, które pozycjonują.

Contento – pozycjonowanie i content marketing

Korzyści ze współpracy z Contento

Czy zastanawiałeś/aś się dlaczego największe sklepy online mają tak wiele treści na stronie? Poradniki, kampanie content-marketingowe, blogi, żywe i cenne opisy produktów mają wartości perswazyjne, marketingowe i identyfikacyjne. Wraz z odpowiednim pozycjonowaniem SEO i strategią komunikacyjną to wszystko sprawia, że Twoja strona internetowa wypozycjonowana jest w Google lepiej, niż strony konkurencji.
Zwiększaj rankingi swojej witryny, jej atrakcyjność i ruch organiczny – prosto i skutecznie z agencją SEO & content-marketing Contento!

Nowi potencjalni klienci

Rosnąca sprzedaż

Widoczność w sieci

Większy ruch na stronie

My tworzymy, twoja firma rośnie

Dlaczego agencja SEO Contento?

Pozycjonowanie SEO bez działań content-marketingowych jest jak tworzenie oferty sprzedaży produktu bez jego zdjęcia. W zdecydowanej większości przypadków to się po prostu nie uda.
Pozycja strony internetowej zależy od wielu czynników. Z jednej strony treści na stronie to elementarne informacje dla odbiorcy, rodzaj narracji, który podświadomie na nas wpływa. Dobry content-marketing za pomocą różnych narzędzi (treści na stronę, prezentacje graficzne, video, social media itd.) tworzy atmosferę zorientowaną na osiągnięcie pożądanych efektów takich, jak chociażby budowa wizerunku firmy w sieci, rozpoznawalność marki e-commerce. Skuteczne pozycjonowanie stron wraz ze strategią content-marketingową odpowiada również za szybsze procesy przejścia przez lejek sprzedażowy – od zainteresowania, poprzez wzmocnienie pewności (edukację, ugruntowanie potrzeb), po finalizację usługi. Nawet sam w sobie, jeśli właściwie zastosowany i jakościowo cenny, copywriting, content-marketing oznaczają korzyści dla pozycjonowania (SEO), optymalizacji strony i lepszych wyników sprzedażowych. Przy okazji należy zaznaczyć, że spośród wszystkich obszarów pozycjonowania content-marketing to właściwie najbardziej oczywista odsłona tzw. bezpiecznego SEO.
Po drugie, narzędzia z zakresu content-marketingu są nieodzownie związane z samym pozycjonowaniem i optymalizacją. Na wynik (pozycję) strony lub sklepu online w Google wpływa całe mnóstwo czynników. Dobrymi przykładami będą słowa kluczowe na stronie (w Contento proponuję brak limitu fraz, o których wypozycjonowanie się postaramy, przy czym zasada “im więcej, tym lepiej” zależnie od projektu nie zawsze będzie najbardziej optymalna) umieszczane w artykułach zewnętrznych i treściach on-site. Ogromne znaczenie ma sposób linkowania na serwisach zewnętrznych i rodzaj treści, wykorzystywanych do tego procesu. Rola contentu widoczna jest nawet w optymalizacji SEO – podstawowe zmiany śródtytułów i formatowanie treści będą wpływały na to, jak jest ona indeksowana przez wyszukiwarkę internetową. Im wyższy poziom widoczności sklepu lub strony internetowej w Google, tym większy ruch na stronie. Im bardziej atrakcyjny przekaz Twojej witryny, tym wyższy wskaźnik konwersji.

Wybierz pozycjonowanie stron i content-marketing – jednocześnie

Nie bez powodu 91% firm odnoszących największe sukcesy jest silnie przywiązanych do content-marketingu*. Słynne powiedzenie mówi, że jeśli uważasz sklep stronę internetową za gotową do publikacji to znak, że już spóźniłeś się z jej opublikowaniem.
Internet cały czas się zmienia i pod względem technicznym (indeksacja, SERP), i pod względem nawyków użytkowników. Jedno jest pewne: content-marketing i pozycjonowanie dla firm to nie kosmetyka, a inwestycja w rozwój firmy mierzony w liczbach.

Dlatego w Contento stawiamy na efekty i wartości , pracując po to, by pomóc małym i dużym biznesom e-commerce, pozycjonować landing pages, jak i dostarczać kampanie contentowe liczone w setkach tysięcy znaków ze spacjami na miesiąc. Wybrane cele, które możemy realizować dla Twojej firmy, to:

 • Wyższa pozycja strony w wyszukiwarce Google (pozycjonowanie bez limitu fraz,
 • pozycjonowanie lokalne, ogólnopolskie, zagraniczne),
 • Atrakcyjne wyposażenie witryny w treści, które sprzedają,
 • Marketing wzmacniający sprzedaż dobrze wpływający na pozycjonowanie,
 • Nowi użytkownicy z wyszukiwania organicznego,
 • Lepsze parametry sprzedaży e-commerce,
 • Zaangażowanie i przekonanie Twoich odbiorców – znacznie lepszy współczynnik konwersji,
 • Zagospodarowanie zapytań głównych i około produktowych,
 • Komunikacja z klientami (B2B, B2C),
 • Marketing w social media i działania, które podtrzymują i zdobywają Klientów,
 • Zaplecza SEO – bogate objętościowo i wartościowe jakościowo,
 • Zwiększenie atrakcyjności sklepu internetowego i autorytetu marki,
 • Zadbanie o wizerunek eksperta.

Pozycjonowanie Twojej strony internetowej lub sklepu online to nie miejsce na kompromisy. Wybierz pozyskiwanie nowych klientów zarówno poprzez poszerzenie zasięgów witryny, jak i przez przekonanie do swoich usług Twoich odbiorców, którzy już odwiedzili Twoją stronę oraz tych, którzy zaraz to zrobią!

* Raport B2B Content Marketing – Content Marketing Institute

Widoczne rezultaty

Dlaczego agencja Contento?

Współpraca z Contento opiera się na otwartości i efekcie synergii. W Contento podejmujemy się działań, które przynoszą widoczne efekty, np. wzrost konwersji, wzrost liczby wejść, więcej fraz w wyższych wynikach wyszukiwania czy też dłuższy czas sesji użytkowników na stronie internetowej. Robimy to, co do czego jesteśmy pewni i dzielimy się tym z Tobą. Bez względu na to, czy szukasz kampani content-marketingowych, pozycjonowania strony firmy czy copywritingu SEO – sumiennie pracujemy na sukces Twojej firmy. Na każdym etapie współpracy dokładnie wiesz, jaką pracę wykonujemy!